GALERIA

Z okien roztacza się malowniczy widok na park. Pałac jest umiejscowiony w pobliżu pięknych miejsc do wędrówek pieszych, rowerowych czy samochodowych. Położenie na granicy polsko czeskiej daje wiele możliwości organizacji ciekawych wycieczek turystyczno-krajoznawczych zarówno po stronie czeskiej i polskiej. Plany przykładowych wycieczek można otrzymać od  gospodarza. 

 

Apartamenty: Ze złotą komnatą i Z widokiem na park

Apartamenty składają się z kuchni, salonu z sypialnią, dwóch sypialni  i łazienki. Ponadto  goście apartamentu mają możliwość zwiedzenia pałacu,  paradnej klatki schodowej, z pięknie odrestaurowanymi XVIII wiecznymi polichromiami i sztukaterią cudem ocaloną przed zniszczeniem. Poza pałacem macie Państwo nieograniczony dostęp do pałacowego parku. Po uzgodnieniu można zwiedzić spichlerz i odwiedzić mieszkające w obiekcie zwierzęta.

Apartamenty w Pałacu

Pałac w Wysokiej, z połowy XVIII wieku, uratowany od niechybnego popadnięcia w niebyt i nadal remontowany oferuje gotową już część dla gości 
 poszukujących spokojnego miejsca na odpoczynek i spotkania z historią i lokalnymi atrakcjami. Cisza, przestrzeń, park pałacowy o powierzchni 2.5 ha, stajnia,  spichlerz i wyjątkowe apartamenty stworzone w wyremontowanej części Pałacu.  

Sprawdź nas: